ПРАВИЛА ФОРЕЛЕВОЇ РИБОЛОВЛІ ТА ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ТОВАРИСТВА

 
I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 1. Ознайомлення з умовами та правилами любительського лову риби та відпочинку здійснюється самостійно, до оплати даних послуг.
  Придбаний клієнтом квиток для риболовлі підтверджує його згоду з умовами та правилами риболовлі.
  Після оплати послуг кошти за них не повертаються, крім особливих випадків, за рішенням адміністрації. У разі невдалої риболовлі (улов менше норми, відсутність улову) кошти за квиток не повертаються. Особливо звертаємо увагу на те, що товариство надає можливість лову риби,  а не гарантує її вилов. Все залежить від вміння, майстерності та вдачі.
 2. Ловля риби дозволяється тільки по придбаним квиткам. Один квиток дійсний тільки на одну особу.
  Передавати квиток іншій особі заборонено.
 3. На території озера ведеться відеозйомка та фото фіксація улову. Придбаний квиток для риболовлі підтверджує згоду клієнта на зйомку.
  ПІЛЬГА:
  Право на безкоштовну риболовлю мають дружина та (або) дитина до 14 років, які супроводжують рибалку. Норма вилову не змінюється та зараховується на рибалку, з яким вони перебувають на водоймі. Всі інші (друзі, гості, водії риболовів) оплачують повну вартість риболовлі та мають право на норму вилову.
 4. АДМІНІСТРАЦІЯ залишає за собою право відмовити у продажі квитка на риболовлю без пояснення причин відмови.
 5. Рибна ловля дозволяється лише з берегу та у світловий час доби (корегується відповідно до пори року). Цілий день – з 07.00 год. до 19.00 год. Півдня – з 07.00 год. до 13.00 год., та з 13.00 год. до 19.00 год.
 6. Ловля форелі здійснюється спінінгом, нахлистом або поплавковою вудкою. Ловля форелі фідером – заборонена.
 7. На період весняно-осіннього сезону дозволяється використовувати для риболовлі не більше 3 (трьох) знарядь лову. На кожному із знарядь лову повинно бути не більше ніж 1 (один) гачок. Виключення: воблери з одинарними гачками.
 8. Риболовля здійснюється без попереднього бронювання. Обладнана берегова лінія вважається «Вільною зоною ловлі».
 9. Під час риболовлі, на вимогу охорони, рибалка зобов'язаний пред′явити співробітнику рибу для зважування.
 10. Рибалка зобов'язаний пред′явити квиток за вимогою контролера (охорони) під час всього періоду риболовлі.
 11. ЗА НЕСПІЙМАНУ РИБУ АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСЕ ТА НЕ ВИДАЄ КОМПЕНСАЦІЇ.
 12. Рибалки та відпочиваючі зобов’язані прибрати за собою все сміття в зайнятому секторі.
 13. Після завершення риболовлі, весь улов підлягає обов’язковому зважуванню адміністрацією (охороною) при виїзді з водойми.
 14. У разі виникнення підозри щодо норми вилову, адміністрація залишає за собою право здійснити огляд особистих речей клієнта (рюкзак, сумка, пакет, вміст автомобіля тощо).
 15. У випадку встановлення співробітниками адміністрації водойми факту вилову риби без оформленого квитка, або забороненими знаряддями лову, чи в невстановлених для ловлі місцях, чи в темний час доби (після 19-ї  години вечора до 7-ї години  ранку), чи з порушенням правил ловлі на відповідну риболовну снасть (спінінг, нахлист, поплавкова вудка), а також  у випадку приховування від зважування виловленої риби – адміністрація має право накласти штраф на порушника цих Правил у п’ятикратному  розмірі оплати квитка на риболовлю. Знаряддя лову вилучаються до вияснення обставин.
 16. Передача виловленої риби іншим рибалкам заборонена.
 17. У разі відмови сплатити штраф по факту укриття вилову риби, ситуація розцінюється як крадіжка, на місце скоєння правопорушення викликається представник МВС, правопорушник несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
 18. При невиконанні цих правил, рибалка, в подальшому не допускатиметься до рибальства та відпочинку на території форелевого озера.
 19.  Оплата проводиться згідно прейскуранта в повному обсязі, незалежно від часу заїзду та тривалості перебування на території озера.
 20. За неправильне паркування автомобілів та наслідки, пов′язані з цим, відповідальність несуть власники автотранспорту.
 21. Товариство не несе відповідальності за залишений транспорт та майно, що знаходиться в ньому.
 22.  У разі нещасного випадку, під час риболовлі та перебування на території  озера, за медичною допомогою звертатися до касирів-контролерів, працівників охорони та адміністрації.

 

II. ПРАВИЛА ловлі спінінгом та нахлистом: 
 1. Ловля форелі дозволена на будь-які приманки сучасної риболовної індустрії.
 2. Наявність підсаки із м’якою або силіконовою сіткою та корнцангу  (екстрактора) - обов’язкова.
 3. При ловлі форелі на безбороді (спилені) гачки дозволяється відпускати рибу. Улов підлягає негайному поверненню до водойми, після короткої фотосесії.
 4. Забороняється тримання форелі в садках, якщо рибалка не має наміру забирати улов в межах норми.
 5. Забороняється тримання форелі в руках. Виключення: спеціальні риболовні рукавички та тримання скрізь силіконову сітку підсаки.
 6. Травмована форель зараховується до норми вилову або підлягає обов’язковому викупу згідно діючого прейскуранта (у разі перевищення норми вилову).

 

III. ПРАВИЛА ловлі поплавковою вудкою:
 1. Ловля форелі дозволена на приманки рослинного та тваринного походження.
 2. Наявність підсаки із м’якою або силіконовою сіткою та корнцангу  (екстрактора) - обов’язкова.
 3. Забороняється прикормлювання форелі.
 4. Забороняється відпускати форель до водойми. Абсолютно весь улов зараховується до норми вилову або повинен бути викуплений рибалкою згідно діючого прейскуранта (у разі перевищення норми вилову).
 5. Якщо в прилові у рибалки наявний карась – дозволяється забирати весь улов карася безкоштовно.
 6. Якщо в прилові у рибалки наявний карп – його слід відпустити до водойми.

 

    IV. НА ВОДОЙМІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
 1. Використання будь-яких знарядь лову, не встановлених цими правилами.
 2. Вилов риби руками, петлями, способами загат, заколів, перегородок, знаряддями лову що колють (острогою), травмують(остями), застосування вогнепальної та пневматичної зброї, вибухових та отруйних речовин, електроструму.
 3. Зберігання риби в металевих садках.
 4. Підводне полювання на рибу.
 5. Використання «КОРАБЛИКІВ» на дистанційному керуванні.
 6. Багрення риби.
 7. Спійману рибу роздавати, продавати, використовувати в приготування без повідомлення адміністрації озера та фіксації сумарного вилову.
 8. Використання музичних приладів та інструментів в режимі підвищеної гучності, що може заважати іншим рибалкам.
 9. Миття власних транспортних засобів.
 10. Розпалювання вогнищ в невстановлених для цього місцях.
 11. КУПАННЯ людей та тварин в водоймі КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!
 12. Засмічування території, викидання у водойму харчових та інших відходів, недокурків та ін…

 

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗВЕРТАЄ УВАГУ ВІДВІДУВАЧІВ:

КУПАТИСЬ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ.

У ВИПАДКУ ПОРУШЕННЯ ПУНКТІВ ЦИХ ПРАВИЛ, НЕПОКОРИ ЗАКОННИМ ВИМОГАМ СПІВРОБІТНИКІВ ТОВАРИСТВА, ЗНАХОДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ, НАМАГАННЯ ФІЗИЧНОГО СПРОТИВУ ПРИ ПРОХАННІ ЗАЛИШИТИ ТЕРИТОРІЮ ТОВАРИСТВА ПОРУШНИКОМ, АДМІНІСТРАЦІЯ ВИКЛИКАЄ СПІВРОБІТНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ ФАКТУ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ.

АДМІНІСТРАЦІЯ
(066)459-68-92 (адміністратор Ірина)